Beste #naam#, Hierbij ontvang je weer een editie van onze wekelijkse nieuwsbrief. Veel leesplezier! - Zomergift Mozaiek0318
- We Are Young #Camp
- Opdraagdienst 16 juni | Doopdienst 30 juni
- Programma Mozaiek Kids
- Omzien naar elkaar
- Agenda 2019
- Uitgaande activiteiten Mozaiek Worship
Zomergift Mozaiek0318 Afgelopen week hebben onze delen en geregistreerde gasten een e-mail ontvangen met de vraag om Mozaiek0318 (extra) te ondersteunen. We zijn dankbaar dat God de gemeente op vele manieren zegent! Zo is het een voorrecht om met drie diensten wekelijks aan nog meer mensen een geestelijk thuis te mogen bieden. Aan mensen die ieder een eigen verhaal hebben, maar welkom zijn zoals ze zijn. Het blijft bijzonder dat we maandelijks nieuwe delen mogen verwelkomen in onze gemeente. Uiteraard gaat de groei van de Mozaiek0318 ook gepaard met een groei in kosten. We zijn ontzettend dankbaar voor alle giften die gegeven worden. Het is een zegen om samen te kunnen bouwen aan Gods Koninkrijk. Wil jij de gemeente maandelijks ondersteunen of een extra zomergift geven? Via onze website kun je eenvoudig een gift (iDeal betaling) of een machtiging invullen.  We Are Young #Camp Vind jij het leuk om met andere jongeren te chillen en heel veel fun te hebben vlakbij zee? Kom dan van 24 t/m 27 augustus naar het We Are Young #Camp in Bruinisse! Een lang weekend fun, sport, games, workshops en Worship. YNG #Camp is voor alle jongeren van 12 t/m 17 jaar. Klik hier voor meer informatie.
 Opdraagdienst 16 juni | Doopdienst 30 juni Heb jij/hebben jullie het verlangen om je kind(eren) aan God op te dragen? Zondag 16 juni (vaderdag) is er een extra Opdraagdienst gepland. Op zondag 2 juni kun je voor meer informatie over het opdragen om 10.15 uur terecht in de Kantoortoren, Wiltonstraat 42. Graag ontvangen we vooraf je aanmelding via contact@mozaiek0318.nl.
Denk je er over na om je te laten dopen of zou je er meer over willen weten? Op zondag 30 juni is er een Doopdienst. Tijdens de infoavond over de doop op woensdagavond 5 juni vertellen we je meer over de bijbelse grondslag en geschiedenis van de doop op geloof door de jaren heen. Lees meer  Programma Mozaiek Kids Vandaag hebben we met de kinderen geluisterd naar een verhaal waarin naar voren komt dat het belangrijk is om eerlijk te zijn naar God (1 Johannes 1). God weet wat er in ons hoofd en hart omgaat, maar Hij wil het van ons zelf horen. Zelfs als het niet zo mooi is en we moeten bekennen dat we er vaak een ‘potje’ van maken. We hoeven ons geen zorgen te maken om aan God te vertellen wat we verkeerd hebben gedaan. We hopen dat de kinderen begrijpen dat eerlijk zijn naar en tegenover God hun relatie met Hem in stand houdt en alleen maar zal versterken. Het mooie is dat wanneer we eerlijk zijn, we dichtbij God blijven. Nog mooier is dat we altijd eerlijk tegen God kunnen zijn, want Hij blijft altijd van ons houden.
Doel deze zondag: Ik leer dat als ik eerlijk tegenover God ben, dit mij helpt om dichtbij Hem te blijven. Voor thuis Vraag je kind wat hij/zij vandaag heeft gehoord en gedaan bij de kinderdienst. Ga met je kind in gesprek over je eigen relatie met God. Vertel hoe jij praat met God en dingen met Hem deelt, ook dingen die je misschien liever nietmet God deelt. Vertel je kind dat hij/zij alles aan God mag vertellen, want Hij houdt zo ontzettend veel van hem/haar. Dank samen voor onze liefdevolle Vader en vraag of Hij jullie wil helpen om altijd eerlijk naar Hem te zijn.
 Omzien naar elkaar Binnen Mozaiek0318 is omzien naar elkaar erg belangrijk. Laten we onze mede-mozaiekers niet vergeten en hen meenemen in gebed om hoop en vertrouwen vast te houden. Ook een bemoedigend kaartje doet hen goed! Heb je zelf een bericht wat je wilt delen, stuur dan een e-mail naar contact@mozaiek0318.nl. Deze familieberichten kunnen i.v.m. de privacy van deze personen alleen gelezen worden door ingeschreven delen en gasten van Mozaiek0318. Zodra je bent ingelogd zijn deze berichten zichtbaar. Lees hier de familieberichten van deze week. Uitgaande activiteiten Mozaiek Worship |